Pinned ANKETA: Caligor - pověst

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nic se rusit nebude:) kdybys poradne četl co magrat psala, tak bys vedel, ze by se ten navrh poslal jen kdyby byl jednoznacny vysledek nebo s minimalni odchylkou a to tohle rozhodne neni:)
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Všimla jsem si, že častým argumentem proč nerušit pověst na caligorovi je ten , že bez toho tam 90+ nebudou chodit, ale možná by za úvahu stálo že ty 90 co jsou tam hlavně kvůli pověsti jsou ty proč se boss zabíjí hodinu protože místo do bosse jdou do hráčů co se bosse snaží zabít. Já osobně jsem 90+ a chodím do bosse to víte že by mě víc bavilo jít do lidí je to větší zábava, ale chci at se ten raid dává, ale poslední dobou jsem se rozhodla už několikrát tam vůbec nejít při představě že budu hodinu jak debil chodit od místa vzkříšení k bossovi, proto chci at se po dobu života bosse ta pověst vypne at se čas zabíjení toho prevíta z krátí a pak půjdu z radostí do všech lidí okolo a budu si nahánět pověst a body protože to tam má výhodu v tom že to k nepřátelům není daleko a při úmrtí ti to dá MP i HP do plna, ale takhle mám strach , že za chvilku víc 90+ jako já, co jdou do bosse tam kvůli toho , že to zabere hodku ani nepolezou a zůstanou tam jen honiči pověsti, proč by se o to pak měli pokoušet kartu budou mít a šutříky na pověst vždyť ty můžeme získat i na glacerovi a draco a normálních glac raidech a je to tam větší zábava lidi tam spolupracují proti bossovy a žádní mnichové mezi ně neskáčou, aby je zabily a raid netrvá hodinu.
    Ps. jestli to půjde dál jako doposud tak na raidu zůstanou jen honiči pověsti a raid se přestane úplně dávat ceny 7 sp tím pádem budou hodně vysoko a raid se pak dá jen v tom případě když se nějaké silné rodiny z jednoho tábora od andělu třeba drakovci a darknes a třeba sarge dohodnou tak dnes jdeme do bosse a proč to udělají ? no jednoduše pro výdělek víte kolik bude chudáku co tu kartu nebudou mít a rádi si jí koupí od nějakého toho šťastlivce kterému takhle padne a boss se v téhle chvíli možná dá i do těch 20 min a bude šance i na roh, protože v té době už tam nebude ani tolik těch pověsto honičů . Jen doufám, že v té době už bude i normální glac zase ustálený a lidi začnou víc chodit i mimo caligora protože poslední dobou je tam docela mrtvo a % se hýbou pomalu teda kromě víkendu při caligorovi.
    Jen můj názor Hanach

    The post was edited 1 time, last by sloco ().

  • Za mě jednoznačně ANO. Nevím, kolik lidí se v posledním týdnu bylo podívat na glace ale takové mrtvo tam nebylo ani nepamatuji. Nikdo nemá potřebu si chodit na glac dělat body a pověst, protože stačí víkend a máte na týden (no.. možná i na měsíc) vystaráno. Jako jedna z těch, co mají 90+ už déle než rok, pro mě byl glac zpestřením hry a opravdu mě nebaví tam chodit zabíjet jen tučňáky...
  • * Le edit. :
    A čemu pomůžete tím,že tu pověst zrušíte? Že oživíte glac tak jak byl za dob ParazZzita,celé TMF/Thien a staré Đark? Musím se smát naší naivitě. :D
    Bude tam chodit stejně málo lidí jako před Caligorem,a nebo se na to lidi vykašlou úplně. Maximálně se tam víc lidí bude ukazovat vždy prvních pár dní na začátku nových měsíců. Přece jenom,ti "lepší" hráči už mají red nose/elitu +,a když ne,tak si zajdou PTSka,je to mnohem jednodušší. ;)
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    The post was edited 1 time, last by Lusíí ().

  • Dnes v 8h sem pochopil význam caligora na glacu :)
    Význam je takový že ta strana at je to anděl/démon by měla jít do protivníka a zároveň si zabít bosse(vůbec není tak že by andělé a démoni spolupracovali na bossovi, je to možné ale bylo to spíše myšleno takhle). a ta POVĚST je jako bonus k tomu bossíkovi Nádherný příklad dnes v 8h sem zvědavý kdy se andílci domluví a udělají nám to samé :)
  • mirerew wrote:

    Prosím zrušte tu pověst a OSTATNÍ NEBREČTE ŽE TAM NIKDO CHODIT NEBUDE NIKOHO TO NEZAJÍMA TA VAŠE POVĚST :phatgrin:
    This is the biggest bullsh*t I ever read:')

    Ach bože. Zruší se to,a ten raid už nepůjde nikdo,kromě těch,kteří nemajísp,a nechtějí utrácet kk. Pak ta sp padne i jim/dodělají duše. And you know what? Taky ten raid přestanou chodit,takže tam zachvilku bude chodit třeba jenom 20 lidí,a to bude prostě o ničem. + si za celej tenhle *censorned* co jsi napsal dej facku,dík.
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

  • Ja nevim, jestli jen neumite cist nebo jste menatlne zaostaly, ale magrat jasne psala, ze by se s tim dalo neco delat, kdyby anketa dopadla jednohlasne!!! Pripada vam, ze je ta anketa jednohlasna??? Jestli jo jdete se lecit!
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Lusíí wrote:

    mirerew wrote:

    Prosím zrušte tu pověst a OSTATNÍ NEBREČTE ŽE TAM NIKDO CHODIT NEBUDE NIKOHO TO NEZAJÍMA TA VAŠE POVĚST :phatgrin:
    This is the biggest bullsh*t I ever read:')

    Ach bože. Zruší se to,a ten raid už nepůjde nikdo,kromě těch,kteří nemajísp,a nechtějí utrácet kk. Pak ta sp padne i jim/dodělají duše. And you know what? Taky ten raid přestanou chodit,takže tam zachvilku bude chodit třeba jenom 20 lidí,a to bude prostě o ničem. + si za celej tenhle *censorned* co jsi napsal dej facku,dík.
    Podle mě nemáš docela tak ani pravdu.. Pokud by se raid dával do 20min, z beden by padlo i 99 pírek a kvůli tomu bych tam i chodila :) A nejenom já... Přestali by tam chodit honiči pověstí, a byl by klid.. Resp. je blbost rušit pověst úplně, ale zrušit ji dokud boss žije... Navíc ty kecy o tom, že by na glac pak nikdo nechodil - chodil, ale jako dřív...
    Toť můj názor.. :)
    :cookie:
  • goodlucka96 wrote:

    Lusíí wrote:

    mirerew wrote:

    Prosím zrušte tu pověst a OSTATNÍ NEBREČTE ŽE TAM NIKDO CHODIT NEBUDE NIKOHO TO NEZAJÍMA TA VAŠE POVĚST :phatgrin:
    This is the biggest bullsh*t I ever read:')

    Ach bože. Zruší se to,a ten raid už nepůjde nikdo,kromě těch,kteří nemajísp,a nechtějí utrácet kk. Pak ta sp padne i jim/dodělají duše. And you know what? Taky ten raid přestanou chodit,takže tam zachvilku bude chodit třeba jenom 20 lidí,a to bude prostě o ničem. + si za celej tenhle *censorned* co jsi napsal dej facku,dík.
    Podle mě nemáš docela tak ani pravdu.. Pokud by se raid dával do 20min, z beden by padlo i 99 pírek a kvůli tomu bych tam i chodila :) A nejenom já... Přestali by tam chodit honiči pověstí, a byl by klid.. Resp. je blbost rušit pověst úplně, ale zrušit ji dokud boss žije... Navíc ty kecy o tom, že by na glac pak nikdo nechodil - chodil, ale jako dřív...
    Toť můj názor.. :)
    Ale pochop,že lidem už prostě nedomluvíš,aby se začli snažit. Je nezajímá nějaká zářivá bedna,ani to,že z toho padá roh,99x pírek,kameny na zdokonalení. Možná se najde pár lidí nebo rodin,kteří se o to pokusí,ale všichni prostě ne.
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «