Pinned ANKETA: Caligor - pověst

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Lusíí wrote:

    goodlucka96 wrote:

    Lusíí wrote:

    mirerew wrote:

    Prosím zrušte tu pověst a OSTATNÍ NEBREČTE ŽE TAM NIKDO CHODIT NEBUDE NIKOHO TO NEZAJÍMA TA VAŠE POVĚST :phatgrin:
    This is the biggest bullsh*t I ever read:')

    Ach bože. Zruší se to,a ten raid už nepůjde nikdo,kromě těch,kteří nemajísp,a nechtějí utrácet kk. Pak ta sp padne i jim/dodělají duše. And you know what? Taky ten raid přestanou chodit,takže tam zachvilku bude chodit třeba jenom 20 lidí,a to bude prostě o ničem. + si za celej tenhle *censorned* co jsi napsal dej facku,dík.
    Podle mě nemáš docela tak ani pravdu.. Pokud by se raid dával do 20min, z beden by padlo i 99 pírek a kvůli tomu bych tam i chodila :) A nejenom já... Přestali by tam chodit honiči pověstí, a byl by klid.. Resp. je blbost rušit pověst úplně, ale zrušit ji dokud boss žije... Navíc ty kecy o tom, že by na glac pak nikdo nechodil - chodil, ale jako dřív...
    Toť můj názor.. :)
    Ale pochop,že lidem už prostě nedomluvíš,aby se začli snažit. Je nezajímá nějaká zářivá bedna,ani to,že z toho padá roh,99x pírek,kameny na zdokonalení. Možná se najde pár lidí nebo rodin,kteří se o to pokusí,ale všichni prostě ne.




    vždy se najde nějaký mamlas, ale za pokus to stojí... navíc pochybuju, že se s tím bude něco dělat - anketa je tak napůl... dobré by bylo to, jak psal Davek na FB... prostě se domluvit.. nikdy se nedomluví 100% lidí, ale kdyby aspon 3/4 lidí šli do bosse, domluvili by se, tak by to bylo o něčem jiném.. no zde to je spíš nereálné, ale jak říkám, aspon pokusit se o to by neuškodilo :D
    :cookie:

    The post was edited 1 time, last by goodlucka96 ().