Pinned ANKETA: Caligor - pověst

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • myslíš? :D mě teda nebaví běhat tam (někdy ani to ne, když jsem mrtvá hned po spawnu, a to mám eq r6/7+7/8, sice slabší karty, rezy kolem 100%) a mlátit do bosse celou hodinu.. to si radši AFKnu, občas se pohnu.. jenže toto pak začne dělat víc lidí, a pak půjde míň útoků do bosse... takže se to někdy nedá a bude se muset jít třeba 2x víc raidů.... trochu nanic, ne? :D jako fajn, AFK nijak nepodporuji, ale prostě když tam hodinu něco děláš, snažíš se, a někdy to ani nedáš kvůli sobcům co chtěj pověst, která jim je k ničemu..... trochu k zamyšlení..
    :cookie:
  • Jako roh vám dokáže vyhrát PvP a zachránit život. Naopak na co je vám pověst? Jako já už v pověsti nic nevidím, Nos má už skoro každý a elita, jo to je už silný hráč, ale pořád je to na nic skoro. Klad pro pověst? Lidi si vás všimnou (možná, někteří si ty elity pletou do teď) možná toho je víc, ale napadá mě jen tohle. Celkově jsem volil zrušení pověsti, radši budu + SP, zdokonalovat SP, dostávat SP a mít možnost získat roh, než abych ze sebe dělal "nejsilnějšího hráče", když mě pak zabije hráč s lv. 75. (na NT je vše možné). :pump:
  • Podle mě zrušit body + pověst dost velká pitomost.Jde jen o to, že už je to glac a na glacu mají být bitky, i když se děje nějaký raid.Když bych řekl, lidi nadávají jak se Caligor nedává a podobně.Podívejme se na to ... Když ze začátku vyhrávali démoni a nějak to tak klapalo bylo to v pořádku a poté začali vyhrávat andělé.Jediné co nechápu je to, že lidi co byli u démonech přecházeli k andělům, jen proto aby měli výhru v kapse :) X rodin a lidí přešlo k andělům .. nevidím v tom nic jiného než chamtivost a chtíč chtít více :) Ano byl jsem anděl, jenže pro vaši informaci já jsem ten co jde do hráču a do bosse , na střídačku a nebo někdy si jen tak chodím do hráču :) Žasnu někdy nad nadávky co píšete, že se nechodí do bosse a podobně ... ale ty třeba co sedí a jen čumí a nic nedělají to je v pohodě?Když řeknu, možná je pravda , že na Caligorovi je největší snad aktivita, taky není důvod se divit a že přes týden je to mrtvé ... To bych tak zas neříkal :) Co sleduji to docela jde a bitky, když jsou raidy stále jsou.... Jediné co nechápu , proč to nemůže být tak jako v jiných zemí?Hráči chodí do hráču , hráči chodí do bosse a dávají to ... Stačí se podívat na de a podobně .. Jenže to se může říci zase podívejme se na jejich komunitu a na naší :) .... Abych pravdu řekl, štve mě to :) Jenže když je řeč o tomhle tak to samé mohu říci ohledně okam, ale to už by bylo zas něco jiného.... Každopádně můj nazor jsem vyjádřil :) V pár věcech souhlasím s Káďou.
    ~Nothing is difficult for those who want it~
    Taistelija ~ 89 Lvl ->


  • Tak to pozor, máš tam několik háčků. 1. raidy vyhráli andělé a všeho všudy démoni vyhráli 2x možná 3x(teď po přechodu nabralo - ty nepočítám). Ohledně bitek je nutné říct kdy popisuješ, protože co já momentálně sleduju, tak vidím: po galigorovi bych řekl, že největší aktivitu drží Free z darkness a u démonů někdo z draku, spera, rodina kde je glock a nebo zoro (pardon ještě si vás nepamatuju :( ). Ohledně afkerů, bohužel andělé jich mají více. Nadávky si pochopil špatně!! Do bosse lidi chodí, ale ti co chodí jsou zabíjeni poseidonama a mnichama (a to i od takových, kteří fakt nikoho nezabijí), ale neberu vám to. Tohle je tu pořád a všechny nás to unavuje, zvlášť,, když tu máš už asi 5 témat o tomhle a ty pak napíšeš tohle... K tomu rohu, jaká je šance dát +15, jaká je šance aby byl eq +10 a vy si ste jistí, že roh má také šanci 1%??? Ví to možná GM, ale to není podstatné. Kolik máme těch věcí na serveru??? MOC Navíc prosím tady už neřešit roh, raid a komunitu. Pouze věci k anketě. Pokud chcete mě říct opak, tak aspoň oponujte na vše a né na to co se vám hodí. Díky
  • Taky by me zajimalo, kde vzal Naru tu sanci na roh:)
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Fajn,tak teda znovu. :D
    Jsem pro NE.
    Proč? Protože je to prostě glac. Bitky,na kterých se udělá pověst k tomu prostě patří. Když se to zruší,tak tam buď hodně vyšších lvlů přestane chodit (a chci vidět,jak to pár 80tek dá. [nic ve zlém btw]),a nebo do sebe pořád všichni půjdou. Proč? Protože možná zrušíte pověst,ale ne přidávání bodů a skore. Takže lidi fůrt pojedou na ty body,když už ne na pověst. :rolleyes:
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

  • No to si zase nemyslim, protoze sem mel minuly mesic kolem 3kk bodu a pak sem koukal jen na povest.... Kvuli bodum tam 90+ lizt nelezou...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Jo a ja bych mel jeste jeden navrh, aby se ten jeden "nahodny" raid co je vzdycky jednou tydne hlasil treba aspon 24 hodin dopredu, protoze je na nem vzdy bidna ucast... Hlasit se to muze bud na strankach a nebo na foru, coz by bylo podle me lepsi, protoze by to lidi donutilo na to forko chodit...:)
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Náhodný raid se to jmenuje proto, že jediný, kdo ví, kdy bude, jsou lidé z GF, kteří ho pouští. Je to raid, který je de facto navíc a je to více méně odměna pro hráče, kteří jsou prostě online a hrajou. Takže pokud se ho chceš účastnit vždy, nezbývá ti nic jiného, než být online nebo být v rodině, ve které ti dají vědět, pokud online nejsi.
    Jinak nechápu, o čem furt diskutujete. Není nutné se vyjadřovat k příspěvkům ostatních hráčů, toto je ANKETA, ne DISKUSE. Když chcete diskutovat, založet si téma pro diskusi.

    Takže můj příspěvek:
    Pověst nerušit.
    Je to Glacernon a to, jestli se ten boss bude dávat do 20ti minut, by mělo být na domluvě hráčů. Je to těžké se domluvit, ale o tom ta hra je taky. Pokud byste totiž nechtěli hrát s ostatními hráči, tak hrajete nějakou singelplayerovku a ne MMORPG.
  • já si myslím , že zatím se v te anketě ukazuje právem proč tu pověst chtěji lidi zrušit. většina tam chodí především za učelem získaní vysoké pověsti a boss je až druhořadá záležitost. Je to pak škoda pro ty co kartu ještě nemají a není jiná možnost jak ji získat když nemají dostatek koulí na výměnu. Určitě to pro většinu bude mít pozitivní přínos když raid vyhrajou. Je přeci pravda že mlatit se lidi mužou po skončení raidu nebo kdykoliv jindy :) Spíš by bylo možná ještě víc lepší kdyby se port na novou mapu nějak uzavíral nebo omezil v otevírání, že by tam třeba někdo nemohl vlézt víc jak 1 x za minutu. Je to zlo když chcete někoho zabít a furt vam tam utíká do portu :P :beer:
    Facebook:Michaela Celárková
    Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
    ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
    Aktivita:skoro pořád


  • S tim portem s tebou miso naprosto souhlasim, mel by byt proste v citadele... Takhle se glac bitvy presunuly k tomu portu, lidi se tam akorat schovavaj, vylezaj a zalezaj a glac trochu zacina byt o nicem, uz nemuzes nepratele zatlacit tundry, protoze ti vsichni vlezou do toho Censore portu...

    Edit Daemon: insult ..není to poprvé ,proto Warn!
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!

    The post was edited 1 time, last by Daemoon ().

  • mirerew wrote:

    A nešlo by to udělat že by se dostavala pověst až po zabití bosse?

    Presne o tomhle cela tahle anketa je:):):) :lol:
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Tato anketa je o úplném zrušení káďo ;)

    Ale můj názor na to si můžete přečíst v tom tématu od o české komunitě, podle mě je to největší hloupost a pokud se tomu hra přizpůsobí jako že to úplně smažou , tak ať udělaj rovnou v nosvillu velkýho caligora veprostřed na spawnu , proč chodit na nějakej glac kde nebude pověst z toho pointa bude stejná... aspoň v něčem taen raid mohl bejt vyjímečnej , jinak všechny raidy sou o tom stejnym , buff,zabijej bosse nic víc , NIC VÍC v žádným raidu nejde o nic jinýho než jen zabít toho bosse...tak bravo změňte i tenhle raid , snad přidaj někdy v budoucnu další až ty co teď brečí už konečně za 20let hraní dodělaj lv 90 aby vydrželi víc...................

    S láskou para

  • Sice bych to nenapsal asi takhle, ale parous má pravdu, kdyby nechteli, aby to davalo povest, body, kily atd. tak by to dali kamkoliv jinam než na glac...
    A zamysleli ste se nekdo nad tim, jak ten raid bude vypadat za rok?:) podle me je to dost děsivá představa...:)
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!