Pinned ANKETA: Caligor - pověst

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • luciasom ačkoliv nebyla na raidu má skvělej návrh :D minuta je čas tak akorád, kdo chce pvp stejně si asi tak dlouho čeká na buffy, kdo chce jít bosse má minutu klid, navíc kdyby i ti kdo jdou primárně do lidí minutu po zabití šli do bosse bylo by to lepší (ačkoliv budou námitky že se chcípá tolik že minuta je moc)
  • Za pul minuty tam pomalu ani nedobehnes...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Wow ... Tak to jsem nečekal .. Další sobec co myslí jen na sebe a né na ostatní :thumbsup: Čekal jsem tu míň sobců ale koukám spíš jich víc přibývá :D Zatraceně zrušit pověst + body + Score které dostaneš za zabití/umrtí a po bossovi by se to zas rozjelo jinak lidi totiž nemaj důvod zabíjet bosse kdyby ta pověst + body + score byla, takhle by už ten důvod měli proč zabíjet bosse ... Jinak jak jsem psal v minulým příspěvku .. Vy si chcete opravdu dělat body+pověst+score na menších lvlech? gg :rofl:
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Tak já hlasovala pro ano, ale líbilo by se mě kdyby se povedlo prosadit, aby po zabití bosse dostala za odměnu nějaká pověst popřípadě zbr, protože to jsou věci pro které velké lv chodí pořad cuby a jiné raidy pro prcky i když už nemají bednu , po zabití bosse by se taky ta pověst měla opět zapnout, já osobně chodím do bosse a když se zabije tak si s chutí jdu do protivníku teda pokud nemáme raid na glace to pak na zabíjení kašlu a zajdu si raději raid. Ze začátku jsem chtěla dát NE protože se mě tam ta pověst líbí, ale raději bych dávala ten raid v co nejkratším čase at si to zabíjení pak můžu v klidu vychutnat proto jsem změnila názor, když raid trvá hodinu moc šancí jít do protivníku není alespoň pro ty co jdou do bosse :( a taky by se mě líbilo zabíjet toho bosse do 20 min jak na začátku protože ten roh je boží :) a to pokud půjdou lidi do sebe k vůli pověsti tak nepůjde. Navíc elita nebo červenej nos byl znak toho že ten člověk nějakou dobu hraje , ale teď za chvilku by ho mohl mít každej rychlej vyexpenec co si půjde házet plochy k místu vzkříšení od protivníka a to se vám vážně líbí? Hanach
  • Cituju: "bojím se totiž že kdyby se zrušila pověst tak za pár dní až dám 80 tak tam nikdo nebude..." To ti snad nepříjde sobecký? Mě teda ano :) Osobně víc dávám přednost na ANO z důvodu jak jsem již psal .. Bude konečně důvod chodit do bosse i ti co maj sp 7 .. A né věty typu: "Super už jen 2k pověsti to musím sejmout 20 Démonků/Andlíků :D Easy.." Což vede k tomu abyste využívali na plno PTS/IB/Okam/HL.Q .. No nemám snad pravdu?
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Kadasek2 wrote:

    Svuj cas umim utratit mnohem lip a u hry se chci bavit ne hodinu koukat jak trefuju bose...


    Kdyz tu mluvis o case ...
    Vsichni tu stezujou jak jsou tam afk hraci.
    Co takhle polozit otazku proc jsou afk?
    Protoze kazdej vi ze raid bude na 45min+ ... a nemaji na to cas >> afk
    Dalsi cast jsou slabsi hraci a nedostanou se dal nez z resspawnu
    Pak mensi cast jsou prcky.

    postupem casu jich pribude vic. Kdyz se dje do bosse tak urcite hodinu tam nestravis

    Drakdeath wrote:

    Uvědomte si taky, že odkdy je caligor je nostale celkem mrtvé a to je dle mne jeden z důvodu


    sloco wrote:

    Navíc elita nebo červenej nos byl znak toho že ten člověk nějakou dobu hraje , ale teď za chvilku by ho mohl mít každej rychlej vyexpenec co si půjde házet plochy k místu vzkříšení od protivníka a to se vám vážně líbí?


    Ano NT je dost mrtve, ne ze by bylo malo hracu ... ale afk a neni co delat aby se vyplatilo.
    proc stravit cas na PTS apod pro povest, kdyz tu mame caligor
    proc chodit na glac[vanilla] pro body, kdyz tu mame caligor

    po prichodu caligor - hrac nema potrebu stravit hodne cas na NT

    pro aktivni hrace je to spatne - neni co delat > vecne afk




  • Tak aby to vyznělo sobecky jsem opravdu nechtěla :D ...Je to spíš o tom jak se na to díváš..a já teda nevím ale jak jsem již psala, tak jsem na raidu ještě nebyla a až na něm budu tak budu 80ka-nejnižší lv co na raidu může být..Myslím si, že opravdu nemám dobré ba ani průměrné EQ a SP už vůbec ne...Nevím jak bych si tedy mohla zvyšovat ego na menších levelech...Jak říkám, je to o úhlu pohledu...Mimochodem jsem jednoznačně pro návrh který tu už několikrát padl(i když třeba nějak změněný apod.) aby se po zabití caligora na nějakou dobou zvýšilo množství získané pověsti a bodů+například za zabití caligora do třeba těch 20ti minut k super bedně přidat i třeba xxx ZBR nebo něčeho takového...Doufám že je to trochu srozumitelné, jsem ze školy nějak mimo :DD
  • Kdo ví kdo si ... Nikdy jsem tě neviděl tak to už radši píšu, + k tomu to nebylo jen na tebe ale i na ostatní .. třeba Kaďásek , Nox apod. Bože ... to chcete víc pověsti? To vám to už nestačí? Vzpamatujte se ... myslete i na druhý co nemaj tu SP a dejte ANO .. Přecejen z duší ti co maj sp 7 můžete mít kameny na zdoko ... Nebo aspoň šetřit na SP 7 na zdoko až vyjde .. Mimochodem kdy že vyjde? :D
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Jak už tu někdo psal : "když vývojáři tenhle raid vytvářeli,počítali s tím,že se budou obě strany mlátit." Všechny ostatní komunity to vzaly,bijou jak bosse,tak sebe,dávají to,nikdo si na nic nestěžuje. Jenom česká komunita musí brečet jak banda kojenců. :rofl:
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

  • Vlastně to není vůbec pravda, co píšeš. Na každém fóru z evropských serverů je téma, kde si hráči stěžují a nadávají (ano i na slavném německém se dočtete, jak jsou Němci nejhorší komunita, že se neumí domluvit).


    Určitě je jednoduché něco tady jen tak plácnout, nicméně působí to dost směšné v kontextu všech evropských lokalizací. Zkuste si napřed zjistit fakta ;)
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • V některých debatách to vidí jako jediné východisko. Každopádně pokud by k tomu došlo, tak ne na základě naší ankety (u nás prozatím nevidím důvodu to navrhovat, vzhledem k výsledkům ankety). Nicméně pokud se změna prosadí někde jinde, tak se bude týkat vsech serverů.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Podle té ankety by byl fajn kompromis - nerušit pověst úplně, ale jen dokud boss žije.. Pak ji třeba zvýšit (jo, vím, opakuji se).. Protože pokud se to nezmění - jedna půlka bude naštvaná a druhá ne, a pokud tu pověst vypnou úplně, pak bude ta první půlka spokojená, nicméně zase ta druhá ne... Kdyby se to nějak řešilo a posílalo vývojářům, tak bych byla ráda aby udělali něco takového, protože (+-) 60% chce to zrušit, ale 40% zase ne... A to není zas tak velký % rozdíl.. A když nadávají, stěžují si i na jiných serverech, tak by se s tím mělo něco dělat.. Teď jen otázka, jestli to k něčemu bude.. :D Protože třeba vývojáři můžou říct, ne, nemáte být blbí a tečka.. A pak si můžeme stěžovat jak chceme :)
    No já jsem už ráda, že už tu SP7 mám, takže na raid jdu fakt jen tehdy, když není co dělat.. A ta bedna se hodí.. Proto mě trochu mrzí i to, že se to někdy nedá.. Pro některé je 1kk z bedny málo, ale pro některé je to třebas i jediný výdělek, protože na to třeba nemají čas.. A taky je nefér to, že některé čerstvé 80tky tam jdou pro SP7, ale musí to chodit i 2 měsíce, protože ne každý raid se dá.. A šaškovat tam hodinu pro nic.. Někteří 90+ co tam chodí pro pověst by se měli zamyslet.. Pověst se dá udělat i jinde, třeba před raidem, kde je taky dost lidí, nebo jinde v glacu, popř. jsou k tomu PTS, okam, raidy.. Je to pomalejší, nicméně když se dá 1 ze 2 raidů, pak se pro SP7 musí chodit 2 měsíce (i víc) 4h týdně (a někdy i pár h zbytečně).. To už je lepší si tu SP koupit (jenže pro některé je těžší našetřit 1kk, natož na SP...).. :D Jinak co se týče Rohu Caligora - zdá se, že ho nikdo nechce... Protože kdyby ho někdo chtěl, pak by to vypadalo jinak... :D
    :cookie:
  • Vy ste z toho rohu vsichni jak magori... Pokud vim, tak na serveru je jeden jediny... A par raidu se do 20 minut dalo... Z kazdyho raidu je +-500 beden a kdyby se dali 3 do 20 minut, tak je to 1500 beden a jeden roh...to znamena, ze sance na to ze vam padne roh je jedna patnactina procenta... Pro mene chapave asi 0,06 periodickych %
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • ale i tak to za to stojí.. :) a to, že ty nechceš přijít o super-extra pověst, my zase nechceme přijít o výhry... trocha nesobeckosti by neuškodila, a kompromis by se hodil... pak by byly obě strany spokojeny... :)

    když to bude takhle pokračovat pořád, pak by (třeba po půl roce) šli ten raid jen ti, co chtějí pověst.. jenže by tam nezůstali ani ti slabší, nikdo.. proč? vzdali by to.. a pak by se to nelíbilo nikomu, ani vám, co tam jdete jen pro tu pověst... proč tam taky být hodinu a nemít z toho nic (žádnou bednu, duši).. :) takhle by tam aspoň někdo (třeba na pár minut) zůstal... ať už kvůli bodům, nebo pověsti...
    e: míň lidí = menší pověst..

    ono trochu uvažování do budoucnosti by stačilo.. a nemyslím si, že by se to chodilo pořád, protože by z toho vlastně nebylo nic.. max 50 hráčů, ale víc si myslím, že by tam nešli...

    proto teď buď musíme přesvědčit celou komunitu, aby šla nejdřív do bosse, a pak do sebe... (nereálné)
    nebo aby to entwell udělal tak, jak jsem psala výše (popř. podobně-jinak)... (kdo ví, jestli reálné)
    nebo by s tím nikdo neudělal nic, a prostě se nechodilo/nedávalo se to.. (tohle asi bude reálné pokud se nic nezmění..)
    a nebo tu je ještě možnost, že by se chodilo, pořád by se to zkoušelo, ale nedávalo (nebo dávalo, ale jen občas)... u tohohle si ale nemyslím, že budou mít hráči tak velké nervy na to, aby trávili hodinu pro nic.. už tak je to vyčerpávající... max by tam byli AFK a bylo by to tak, jak teď.. jen víc AFK => míň útoků do bosse => prohra.. sice větší pověst, ale jak dlouho by to takhle vydrželo?...
    :cookie:

    The post was edited 1 time, last by goodlucka96 ().