Pinned ANKETA: Caligor - pověst

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Hlasuji pro ano, protože nejsem sobec :D Ne jako fakt, ty 90+ když se nudí a nemají co dělat, tak ať se jdou mlátit jinam. Tohle je primárně RAID, a až poté GLAC (pvp).. Je hodně lidí 80+ nebo těch, co brzy budou 80, co ještě nemají SP7 a chtějí mít.. A ne že nějaký sobci 90+ co mají vše tam půjdou kvůli pověsti a na ostatní s.. ehm.. kašlou... Lidi by tam chodili tak jako tak, sice míň 90+, ale víc 80+ a víc světel, takže by se to myslím dávalo i líp - míň PVP a víc útoků do bosse.. Sice by ještě někteří mamlasi útočili do sebe, ale myslím, že by jich bylo míň :D .. Nicméně kdyby to celou dobu nedávalo nic, to je trochu blbý.. Ideální by bylo, aby to dávalo pověst a body po zabití bosse, jak už tu někteří psali.. Koneckonců, já si tam taky dělala body.. Ale spíš jen umíráním :rofl:
    :cookie:

    The post was edited 1 time, last by goodlucka96 ().

  • Nikdo kdo ma sp ti tam nebude chodit pokud se zrusi povest, vcetne me, mam 14 dusi a tu jednu nak doklepu... Jestli se zrusi povest tak na ten raid uz nepujdu... Proc bych to delal??? Kvuli jedny bedne ze ktery padaj veci do 1kk, ani nahodou... A kdyz mi to da s dobrou skup treba 80k povesti, tak proc bych mackal hodinu mezernik a mlatil do blbyho bose abych pak dostal 9300 povesti??? Svuj cas umim utratit mnohem lip a u hry se chci bavit ne hodinu koukat jak trefuju bose...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Proc bych chodil nejaky priblbly ptska, nebo okam kde dostanu za 15 minut 1000 povesti, na pts max 15k za hodinu, kdyz mi to tady dava 80k??? Vsichni akorat brecite, ale za to ze mate r4 eq si muzete jen vy sami..
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Hlasoval jsem pro ANO.
    Stejně si myslím, že by to bylo lepší, kdyby se snížil získání pověsti při raidu (třeba by se 2x zmenšil [1/4] pověsti) a po zabití bosse by se zvýšil získávání pověsti (třeba 3x více pověsti [když byl boss zabitej, tak by se vrátilo na normální příjem pověsti a pak by se 3x zvětšil, takže by z 190 pověsti stal 570 pověsti]).

    Sig by Siska
  • mirerew wrote:

    Ten raid je o caligoroj a o dusich ne o povesti omg sobci
    Ano,ale furt je to glac,tak si na to zvykněte. GF to určitě nebude předělávat na raidy podobné Dracu/Glacerovi,protože se to české komunitě nelíbí. Jak jsem už psala,když vám to tolik vadí,nelezte ty raidy,a kupte si sp za kk. Job 1+0 stojí +- 9kk.
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

  • Pro chytrého mirerewa kdyby byl Caligor jen pro bednu a duše tk je v aktu 5 a ne v aktu 4 (Glacernon). Je to účelem na glacu. A dávám NE protože je to na glacu a glac je na co ? Na souboje mezi sebou. A to že nějaký s prominutím trapák říká že ten chodí do tamtoho a kvůli němu nedáváme tk se pletete. 1 jedinec nezmůže nic takže to dělá dobrá polovina. A ano já jsem mezi jimi nějaká blbá bedna a duše která je mi k ničemu mě nezajímá. Přiznejme si že ta 7SP moc nepřekvapila. :) Ti kteří nemají 15 duší je mi jich líto, ale tu hru hraji především pro sebe a pár přátel, proto kvůli lidem které neznám nepříjdu o 90k pověsti. A proč nejdu do bosse a jak je dead do andílků ? jednoduše ti 90- odejdou a nechaj 90+ se mydlit tím nechci někoho urazit. Jen píšu že jak je dead boss tak polovina hráčů (90-) odejdou, protože toho tam moc neudělají (bez urážky). Tak proto mydlím hned od začátku. Jen mě napadl Návrh nevím jestli tu nebyl, nečtu vše kdyby uprostřed mapy u bosse BYLO NĚJAKÉ POLE KDE BY SE ŠLO JEN DO BOSSE A HRÁČI BY NEBYLI ZABÍJENI. Takhle by se dalo vynaložit s těmi kteří poctivě jdou do bosse(Ať nemají zbytečné úmrtí). Jinak s ostatními nic neuděláte :) Prostě každý hraje tak jak mu to hra umožní. Když bude zrušena pověst hodně lidí se na to vykašle a pochybuji že 80% (90-) a 20%(90+) to umlátí to by pak fakt museli všichni do bosse, ale to není možné protože 1 bude chtít body nebo se mu pomstít za něco a už se to strhne protože si řekne nenechám se od něj zabíjet jdu mu to oplatit a tak dále do nekonečna :D je to neřešitelný leda že by se vypl PvP mód ale to už pak ztrácí smysl. Na ostatních servrech se bud dokáží domluvit že nikdo neodejde a nebo jsou tam větší skilleři jak na našem serveru. Nevím proč zas u nás jako (možná se pletu, ale podle mě to tak je) 1 komunita musí dělat ankety pro zrušení pověsti prostě nechápu to. Místo toho aby jste byli rádi, že jsou změny 7SP + luxus pověst tak vám to nevyhovuje. Zamyslete se nad tím. A ještě opakuji PvP v raidu jeÚČELEM. Toď vše k tématu.
  • Tak si David (který mi/nám kazí yu) napsal svůj názor.
    Můj názor na jeho názor (trochu divný ne? ._.)

    Nevím jak myslí ostatní, ale myslím si, že by lidi (jako ty, káďa, saska, akemi, dezaro atd... [sorry káďo :D ale je to pravda :P a ty víš ev :D], který chodí ten raid jen kvůli pověsti) nám měli od začátku pomoc ubrat bossovy hp (třebas do oranžový) a pak si můžou jít hezky mlátit.
    Možná 7sp nechceš, ale jiný zas jo a je to dost sobecký myslet jen na sebe [KARMA NA VÁS!!!!]
    Pokud si pamatuju, tak můžeš z zářiví bedny dostat roh caligora který je dost užitečný, tak proč se nepokoušet ho získat?
    Pokud příjde nějaká hláška, že si tu sp máme koupit, tak né každý na to má peníze

    Sig by Siska
  • Souhlasím s Davidem. (I když mě tvoje nájezdy do andělskýho spawnu neskutečně deptaj :grumble: )

    K Honzovi .. Sasku,Anem,Matona a pár Darknessáků .. nebo prostě celkově velkých lvl (aby se neřeklo,že jo.) z andělský strany jsem viděla jít hlavně do bosse. + se ten raid po přechodu Drakovců začal celkem dávat. (neřeším %,pouze čas.) A taky myslím,že lidi už nedonutíš to dávat do 20ti minut,většinu nějaká "zářivá bedna" s prominutím nezajímá. "Hlášku" o sp za peníze už taky nehodlám vypustit .. ale clekem mě udivuje,že by někdo nedokázal našetřit 9kk :D
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

  • Troufam si tvrdit, ze ten raid uz se do 20 minut neda nikdy a naprosto souhlasim s davidem, raid je na glacu!!!! Kdyby nemel byt o PvP tak ho daj kamkoliv jinam, ale ne na glac!!!! Vsude jinde to funguje a u nas ne... Co na to rict, takhle to bylo planovany, zadny vyvojar nebyl tak naivni, aby si myslel, ze se tam andele a demoni navzajem ani nedotknou!!! Ten raid takhle proste je at se vam to libi nebo ne!!! Jestli se vam to nelibi, tak tam nechodte, nikdo vas tam nenuti!!!!
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Omlouvám se jestli budu psát něco, co tu už někdo napsal, ale dlouhé romány jsem nečetla.

    Když jsem viděla anketu, první co sem si řekla: proč rušit pověst, jsme přeci na glacu? ALE už tu proběhlo plno důvodů proč ANO.

    1. ANO protože Glac je jinak celý týden mrtvý. A pro Glacové hráče, už i tahle část hry ztrácí smysl, když nemají do čeho píchnout.
    2. ANO protože je velká pravděpodobnost, že se boss zabije do 20 min. Tudíš za 20 min - budou hráči propustěni a mohou se pak na mapě před raidem (u cestovatele) nebo kdekoliv na Glace bít jako o život.
    3. ANO protože do raidu začnou zase chodit lidi pro odměnu a ne pro zabití.

    Moc by se mi líbilo, kdyby za zabití bosse naskočila nějaká ta pověst, jako u okam.

    Jinak pokud se nepletu, tak NE dávají andělé! Bojím se, že je andělů víc a že nás přehlasují! :D :D :D

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

    The post was edited 2 times, last by Ariadna ().

  • No ono je výhodnější se pak bitkařit na tý mapě caligora po smrti bosse.
    1. Nebudeš dostávat od něho pohromu.
    2. Při respawnu máš hned full hp/mp.
    3. Bližší cesta k opačnému táboru.

    Komentáře typu snadný killy odejdou.... Co to je pak za zábavu když se zabije hráč na ránu. To nebaví ani mě. I když mám průměrnej EQ na lv 90 tak i s mnichem dávám některý na ránu a co to pak je za zábavu... ano pověst lítá. Ale aspoň trochu zábavy a ne že si naběhnu na spawn dám skill a hop 10 killů nahoru.
  • Ariadna wrote:

    Omlouvám se jestli budu psát něco, co tu už někdo napsal, ale dlouhé romány jsem nečetla.

    Když jsem viděla anketu, první co sem si řekla: proč rušit pověst, jsme přeci na glacu? ALE už tu proběhlo plno důvodů proč ANO.

    1. ANO protože Glac je jinak celý týden mrtvý. A pro Glacové hráče, už i tahle část hry ztrácí smysl, když nemají do čeho píchnout.
    2. ANO protože je velká pravděpodobnost, že se boss zabije do 20 min. Tudíš za 20 min - budou hráči propustěni a mohou se pak na mapě před raidem (u cestovatele) nebo kdekoliv na Glace bít jako o život.
    3. ANO protože do raidu začnou zase chodit lidi pro odměnu a ne pro zabití.

    Moc by se mi líbilo, kdyby za zabití bosse naskočila nějaká ta pověst, jako u okam.

    Jinak pokud se nepletu, tak NE dávají andělé! Bojím se, že je andělů víc a že nás přehlasují! :D :D :D

    Ja sem demon telem i dusi a dal sem ne:) navic kdyz se kouknes, kdo vsechno hlasoval pro ne, tak tam je mraky demonu...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • jo Kádo koukala jsem, kdo tam hlasoval - je tam i Para :D Jinak fakt nevím kdo je kdo, kdo přeběhl a kdo ne. A taky jsem si všimla že GM dávali NE .... čím to bude? Jo vlastně .... oni jsou na straně andělů :P

    Sorry, že píšu off-topic.

    Jak jsem už psala jinde, tak pro zbylé 4 duše si do raidu dojdu, až to bude hratelné :)

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Je mi líto, ale né všichni andělé hlasují pro NE, osobně jsem anděl a dal jsem ANO, ano ... sice jsem průměrnej 81 lvl ... Ale tak každá pomoc se hodí na zabití bosse .. SP 7 mám ale chci aby jí měli i ostatní aby znali ten dobrej pocit jí vlastnit .. Nebo aspoň prodat. Jinak ... Jako vážně? Vás ten roh caligora nezajímá? Chápete že když vám padne automaticky máte tak 50kk + - ? .. (Já nevím na NT náš server tak .... viděl jsem jen 1 roh kterej stál 100kk tak mi neříkejte že to je hodně :D) Ano, šance je malá ale i malá šance je pořád šance. To je snad jedno jestli půlka lidí odejde nebo ne ... Furt tam někdo zůstane .. Nebo ty si chceš zvyšovat ego na menších lvlech? V tom případě gg :rofl: ... PS: VOLTE ANO! :D
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Já jsem démon, nejsem nějakej extra dobrej a dávám ne.. :D SP nemám (mám na mága a za toho už nehraju) a Do bosse nejdu ani kdybych to měl rozhodnout :D Jinak ohledně davidova nápadu na pole bez PvP - třeba já získávám nejvíc pověsti za plochy do davu :D jak na spawnu, tak i u caligora. To bych nezaváděl :)
    Nesnáším vlezdoprdelky! :D
    :altx: :altx: :altx:
    Best smajl ever =D
  • Já jsem anděl a dala jsem NE...možná vám přijde blbost hlasovat když jsem na caligorovi ještě nebyla(jsem lv 77) ale myslím že mám celkem představu jak to tam vypadá..no a proč jsem dala ne?..bojím se totiž že kdyby se zrušila pověst tak za pár dní až dám 80 tak tam nikdo nebude...to tam radši budu chodit a umírat kvůli namachrovancům než aby tam bylo prázdno a pár lidiček co jdou do bosse...nevím no, je to pro mě tak půl na půl a uznávám že bych neměla hlasovat když mám takový lv..jen jsem se k tomu taky chtěla vyjádřit :)....Přemýšlela jsem jestli by třeba trochu nepomohlo využít tam podobný efekt jako je když vyjdete z citadely..trval by třeba minutu a platil by jen pro pvp(bossovi by se dalo norm. dát dmg a boss tobě taky)...lidé by pak třeba alespoň doběhli ke caligorovi aniž by museli neustále čekat na bfy, chodit v invisu atp...JEN MŮJ NÁVRH A NÁZOR, prosím no hate :D