goodlucka96 hledá rod

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • goodlucka96 hledá rod

      Čau, hledám rod, war 87, nick goodlucka96, rod MUSÍ být démonská :) (chci se aspoň dostat do raidu caligora.. V nejhorším případě může být i andělská)
      A teď detaily:
      Hledám spíš rod, kde se občas jdou UPy (chci dát 90+). Glac stín, světlo, oheň, voda možná taky, ale nechci ji tankovat :D max. kdybych měla fakt dost bodů... Byla bych ráda, aby tam byl fajn kolektiv, aby měli někde svou skupinu (FB,skype - ale volat nemůžu, můj sluch mi to neumožňuje ), kde by dávali vědět, že je třeba glac raid, popř. nějaký rodinný raid - pro hráče, co třeba nejsou nonstop na NT. :) Na NT jsem teď dlouho nebyla, jelikož mě to fakt už nebavilo a nebyl čas, ale tu 90 chci dát.. Proto chci, aby rod dávala někde vědět, že se něco jde - nechci na NT strávit 10h denně, když mám ještě školu. Jsem ve čtvrťáku, tak mám o něco víc práce, ale chci i zároveň hrát NT :) Tzn.: doma jsem cca od 3h, ale na LoD ve 3 nemůžu chodit - oběd atd.. Další věc: 28.9. - 4.10. jsem mimo ČR. Taky někdy nejsem doma ani o víkendu + pátky, někdy i přes týden kdy jdu po škole do práce.. Takže bych byla ráda, aby to ta rod chápala A hlavně, aby se UPy chodili, když bych tam náhodou byla (ale přežiju, když půjdu up třeba jen 2x za týden).. Mi stačí 1-2x denně (15 a 19h), víc bych asi nechodila... A co se týče glacu, tak body by vždy byly (kromě toho týdne kdy budu mimo ČR)..
      :cookie: