Můj osobní problém ...

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Můj osobní problém ...

      Ahoj mám takový svůj osobní problém ... Začalo to asi s příchodem SP 5 ... vše začalo zdražovat ( tím se objevilo víc epodvodníků), nechám se snadno zmást a tak svou nepozorností přícházím o peníze, nic co může obyčejný hráč na levlu 85 mít k ničemu nestačí a novinky již vychází jen pro silnější a bohatší skupiny. Nostale jako takové bych popsal takhle : hra mě baví, ale jediné co mi teď nabízí je trápení ... Co bych potřeboval k vzpruze ? něják vymyslet aby se snadno dalo odlišit druh, součet , kvalita, +, různých věcí. Také by bylo dobré aby se dal snadno odlišit půvud truhel z raidů. A aby se předešlé sp karty mohly rovnat těm novým ... Sám s tím asi nic neudělám, ale co bysme mohly dělat jako kolektiv, k vymýcení podvodníků ? založí si nový účet a jede od znova ... chtělo by to vylepšit hru takovým způsobem, aby tyto podvody již nebyly proveditelné.
    • jenom? to jsi na tom ještě dobře :)) jedna rada.. nereaguj na vychcánky co hlásí reprákem prodej zboží způsobem, který i míň chytrým lidem přijde až podivně výhodný.. pro nakupující.. vždycky je v tom podvod.. hlášky typu úplnky, pírka, bedny... za 5k dole v OZ úplně vypust a při nákupech se raději dvakrát koukni, u beden je to celkem špatně vymyšlený, když jich má polovina stejný název ale co už.. já si takovým způsobem ještě když se dao prodávat na červánkách koupila reprák za mega :)) na tohle může být i dobrá rada netahat u sebe všechny prašule :)
      joo a asi hlavní rada je.. nikomu nevěř :)
      :s1895 putko
    • smrt94 wrote:

      jenže já chtěl překupovat, a on mi tam 2 ¤ po sobě dal správný věci a potřetí tam dal se stejným vzhledem, ale totálně nižšší hodnotou :-/

      Tak se snad podivas jestli ti dal napriklad drzak s sp nebo prazdny drzak ne??? A kdyz ti dvakrat za sebou zrusi smenu, tak bud ostrazity obzvlast ne??? To je takovej problem pokazdy kliknout pravym tlacitkem u mysi a zkontrolovat to??? A jestli ti tohle co jsem napsal nedochazi, tak se na me nezlob, ale si bud desetilety naivni dite, nebo debil (výraz pro slabomyslného člověka, to neni nadavka)
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • O lidské hlouposti bylo napsáno již mnoho a stále je to nepopsaná kniha.
      Jak píše Lenka - nikdy nikomu nevěř a to prosím Tě ani v reálu. Lidi jsou vyčůraní tady a jsou vyčůraní i v reálu. Budeš s nimi bojovat celý život. Takže honem rychle aktivuj mozkové buňky a přemýšlej.

      Jinak abych se přiznala, také jsem byla kdysi okradena o držák, ale to stál 1kk (takže pakatel).

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04