Pinned Letní FanArt - Hlasování

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Letní FanArt - Hlasování

    Milí hráči,

    Zde naleznete obrázky, které přišly do soutěže Letního FanArtu. Hlasování bude probíhat formou ankety, kterou naleznete pod příspěvkem s obrázky. Jelikož do soutěže nepřišlo obrázků mnoho necháme tentokrát hlasování o vítězi plně na Vás hráčích.

    Ceny do soutěže věnovala naše milá TM Magrat a jsou to:

    1. místo: Plamen (viz příloha)
    2. místo: Kostým + klobouk (30 dní) dle vlastního výběru
    3. místo: Vosk na vlasy dle výběru

    První tři místa dostanou každý navíc: 5x Rudolfův cvičitel mazlíčků 1x Socha bušíka (item do minizemě)
    Všichni zůčastnění pak obdrží jako poděkování za účast 99x Silný regenerační lektvar na všechno.
  • Pravidla ankety:

    -> Každý hráč může hlasovat pouze pro jeden obrázek
    -> Hlasy jsou neměnné
    -> Jako platné budou brány pouze hlasy uživatelů, kteří se na fóru registrovali do 31.08.2014

    Vybírejte pečlivě :)
    Váš NosTale tým
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • jsem jediná, kdo vidí, že 7 a 11 dělal jeden a ten samý člověk? :D jako klobouk dolů, je to fakt povedený, sama bych to nezvládla.. ale soutěžit se 2 obrázky najednou? je to trochu víc nefér vůči všem soutěžícím.. ano, hodně lidí si pořídí třeba víc účtů - i když to je zakázané.. ale co si budeme povídat - někdy stačí jen nahlásit sdílení ip a gm pak nemůžou vědět, zda sedí u 2 účtů 1 člověk, nebo 2... ale toto úplně bije do očí.. daný ,,podvodník" by se nad sebou měl trochu zamyslet... nicméně tu odměnu mu přeji, jak jsem již psala - sama bych to nezvládla :) a snad už podvádět nebude...
    btw: hlasovala jsem pro obrázek, jehož majitelku jsem poznala z minulého FanArtu.. no kdo není slepý, pozná ten ,,rukopis" :)

    e: jestli se pletu, pak se omlouvám... asi máte hodně moc stejný styl (až nepravděpodobný), který je k nepoznání :D
    :cookie:

    The post was edited 1 time, last by goodlucka96 ().

  • Proc by to mel kreslit jeden clovek? Je celkem videt, ze v obrazku 11 s tim ma clovek uz vic zkusenosti, jelikoz ma lepe vykreslenou treba travu a tak. Jinak vypada to, ze je to kreslene tabletem nejspise ve photoshopu. Znam spoustu lidi, co timhle stylem kresli, takze pochybuju, ze je to od jednoho cloveka :)


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Hopa Heja ej so fuuu Nostaláčci :)


    Tak mam odhlasováno a také musím říct klobouk dolů krásné a povedené díla Nostalmalířů asi bych se nechytal jsem strašnej škrábal v tomto oboru :)


    A pro fps: Nechápu co se ti na tom trochu nezdá? :( Hochu :)


    Perfektně vystižené "Mateřské mléko" v nejkrásnějším a nejsympatičtějším balení na světě a pěkně vyspělé ? Nejlibovejší hračka pro chlapa pod sluncem kámo :D Lepší jak mačkat klávesnice na Nostale po večerech :D


    A ještě pro Autora FanArtu (FunArtu) : Ta hlavní výhra? To jsou Ohnivé hrátky s Magratkou podle přiloženého fota? Já - Že bych se překonal a něco naškrábnul na skicák :D :D :D


    Hezkou hru přeje :altw: Geor
  • Byl jsem překvapený když jsem otevřel ''Thread'' Letní Fanart-hlasování,myslel jsem si,že tu budou samé obrázky rukou namalované na papíře,chvilku jsem o tom přemýšlel ale myslím si že jak to provedl ten kluk/holka s číslem 11 tak se mi to moc líbí a příště to taky zkusím :) Teda jestli se to bude moct,já o tom nevěděl :'D ^^
  • goodlucka96 wrote:

    jsem jediná, kdo vidí, že 7 a 11 dělal jeden a ten samý člověk? :D jako klobouk dolů, je to fakt povedený, sama bych to nezvládla.. ale soutěžit se 2 obrázky najednou? je to trochu víc nefér vůči všem soutěžícím.. ano, hodně lidí si pořídí třeba víc účtů - i když to je zakázané.. ale co si budeme povídat - někdy stačí jen nahlásit sdílení ip a gm pak nemůžou vědět, zda sedí u 2 účtů 1 člověk, nebo 2... ale toto úplně bije do očí.. daný ,,podvodník" by se nad sebou měl trochu zamyslet... nicméně tu odměnu mu přeji, jak jsem již psala - sama bych to nezvládla :) a snad už podvádět nebude...
    btw: hlasovala jsem pro obrázek, jehož majitelku jsem poznala z minulého FanArtu.. no kdo není slepý, pozná ten ,,rukopis" :)

    e: jestli se pletu, pak se omlouvám... asi máte hodně moc stejný styl (až nepravděpodobný), který je k nepoznání :D


    Tak za 1. děkuji, že se ti obrázek líbí a za 2. tě musím zklamat, ale nakreslila jsem pouze jeden obrázek, na 2 bych vážně neměla náladu a hlavně čas, divím se, že jsem ten jeden vůbec stihla.Ten 2. obrázek je od mojí kámošky a možná jsme zvolily podobný styl, ale že by obrázky byly stejně udělané, to opravdu ne..Ale děkuji ti za pobavení :)
  • goodlucka96 wrote:

    jsem jediná, kdo vidí, že 7 a 11 dělal jeden a ten samý člověk? :D jako klobouk dolů, je to fakt povedený, sama bych to nezvládla.. ale soutěžit se 2 obrázky najednou? je to trochu víc nefér vůči všem soutěžícím.. ano, hodně lidí si pořídí třeba víc účtů - i když to je zakázané.. ale co si budeme povídat - někdy stačí jen nahlásit sdílení ip a gm pak nemůžou vědět, zda sedí u 2 účtů 1 člověk, nebo 2... ale toto úplně bije do očí.. daný ,,podvodník" by se nad sebou měl trochu zamyslet... nicméně tu odměnu mu přeji, jak jsem již psala - sama bych to nezvládla :) a snad už podvádět nebude...
    btw: hlasovala jsem pro obrázek, jehož majitelku jsem poznala z minulého FanArtu.. no kdo není slepý, pozná ten ,,rukopis" :)

    e: jestli se pletu, pak se omlouvám... asi máte hodně moc stejný styl (až nepravděpodobný), který je k nepoznání :D
    goodlucka96:
    Takže můj obrázek je pouze č. 7. Obrázek č. 11 kreslila má kamarádka, se kterou jsem se domluvila, že nakreslíme poprvé do NT soutěže. A obě se shodneme, že náš styl kreslení je hodně rozdílný. Nevím, jestli lidé, kteří se moc kreslení nevěnují, to nevidí, nebo co.. Sami můžete vidět různé podpisy v dolních rozích obrázků. Nikdy bych takto nepodváděla, abych poslala dva obrázky. Raději bych se naplno věnovala jednomu obrázku a snažila se ho co nejvíce promakat. Dva obrázky bych nikdy nestlihla nakreslit (tak, aby byly prezentovatelné). Takže jestli jste pro mne nebo mou kamarádku nehlasovali jen proto, že jste si mysleli, že jsme jeden a týž podvodník, je mi to líto, a zároveň mě to štve. Poprvé se zúčastním takovéhle soutěže a už s tím jsou problémy..

    godofgods_!!:
    Warrior na dece je očividně žena.. Myslím, že si je velmi podobná.. A ty svaly? Tak neasi.. Je to přece warrior, musí být silná, proto jsem jí tak nakreslila. Tak samo by byl výrazně svalnatější i muž warrior, než ostatní muži, kdyby byl v póze, kde by ty svaly šly lépe vidět.

    MuckMuffinka:
    Myslím, že tráva je na obou obrázcích velmi jednoduše nakreslená, to by zvládl každý. Ale já věděla, že ji mám udělat líp. Bohužel jsem neměla tolik času. O to víc jsem promakala vodu, původně byla hrozná.. :D

    fps:
    Taky nechápu, co se ti nezdá na těch plavkách, je to naprosto reálné.

    PS: Jinak všem děkuju za hlasy!
  • Tak já se přiznám. Hlasovala jsem pro obrázek 7. - má pro mě v sobě víc vtipu!!!

    Já se zúčastnit nestačila - prostě dovolené a moc práce (i doma) a pak ještě chvilku hra .... ale měla jsem podobný nápad jako holky - na lehátku sedí chlapecká postava - drží koktejlík a má sluneční brýle a pod slunečníkem leží holčičí postava a čte si. Někde mám nákres, jestli ho vylovím, mrsknu ho do editu. Jinak práce v pc by mi pak zabrala kolem 3-4 hodin. No nebyl čas.

    Pokud bude vánoční FanArt, tak snad už času bude trochu víc.

    edit: áááá obrázek skončil asi ve skartovačce

    nicméně, holky 7 a 11 chci se zeptat v jakém programu jste to spáchali? já bych to asi plichtila ve photofiltru, ale to není asi ten správný grafický program. photoshop má pro mě stále moc skrýtých překvapení, a raději je neodkrývám :D

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

    The post was edited 2 times, last by Ariadna ().

  • Ariadna wrote:

    nicméně, holky 7 a 11 chci se zeptat v jakém programu jste to spáchali? já bych to asi plichtila ve photofiltru, ale to není asi ten správný grafický program. photoshop má pro mě stále moc skrýtých překvapení, a raději je neodkrývám :D
    Děkuji, jsem ráda, že tam ten vtip vidíš!

    Obě jsme kreslily v Paint Tool SAI. Ikdyž já bych to nakreslila ve Photoshopu, ale mám s ním teď nějaké problémy :D
    A Photofiltr bych opravdu nedoporučovala :D Ten na kreslení vůbec nepoužívám. Hlavní důvod je, že nemá funkci vrstev. Jen ho občas použiju na úpravu fotek před tím, než je hodím na net, jelikož tam má pár vhodných efektů :D Můžeš/Můžete (:D) také zkusit SAI, je jednodušší než Photoshop ;D

    A kdyby byl vánoční FanArt, taky bych se pokusila zúčastnit se :phatgrin:

    The post was edited 1 time, last by Midori333 ().