SP7 feedback

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Ahoj, k tomu svolání rodin...1. DRACI ti nepřejdou, jsme andělé od vzniku, možná dokonce jediní. Pokud to chceš řešit svoláním rodin, tak proto musíš něco udělat. Osobně bych se o to klidně pokusil, ale nechápu co od toho čekáte.. Přešli démoni k andělům hned 1. týden raidů a už od té doby jsem 2x psal ZDE, aby se vrátili, NIC (1. SNAHA anděla něco dělat a nekecat furt!!!). Situace teď, andělé už jdou po pověsti, když všichni tvrdí jaká je super pověst, lidi co zabíjí caligora zbytečně umírají. Vážně chcete dělat schůze rodin, když se domluví vedení (3-15 členů) a ostatní co????? Ne všude budou poslouchat a to vím na 100%, navíc kolik lidí ze hry má fórko a vůbec poslouchá dění hry? Připomínám, že jsem ochoten pro vás zkusit udělat ty srazy, ale..nejdřív za 10 dnů (osobní...)
  • No svolání vedení rodin nic nevyřeší pamatuji si svolání před cca 2 roky? (pardon mam špatnou paměť na to co se kdy stalo :D ) kdy mam pocit že Konoha a ještě 1 rod přestoupila,stejně tím že přestoupí andělská rod k démonům neznamená že členi neleavnou a půjdou zpět do andělských rodin a co se týče nápadu Ari , tak já ten nápad nezavrhuji ale Ari jak chceš udělat aby systém rozpoznal sílu mezi frakcema? takový propočty , neznám program kterej by tenhle systém "dokázal" jako že by na to byl stavěnej na tohle přesně,musel by se vymyslet přímo pro to...
    I'm back.
    Stronger!
    For you.
  • Schuze rodin cca rok z5 za ballová vedení schuze...dopadlo to přechodem TCHo k démonům + ještě jedné rodiny a fajn stav na glace vydržel tak tejden, pak to bylo zase v***

    To nemá cenu řešit protože lidi jsou srabi a darkness moc silní na to aby se to dalo nějak dobře udělat, až bude nějaká rodina která se jim v pvp vyrovná pak bude mít smysl se bavit o nějakým přesouvání
  • No hele nejideálnější by bylo aby se vedení rodin sešlo někde i s GM(nemyslím ve hře) a prostě to spolu probrali někde venku u piva... A co sleduji tak většinou vedení těch rodin co sou v top 20 sou od prahy takže by se spolu sejít mohli. a proč i s GM? Protože by někdo z GM dát i svůj názor na věc z Pohledu GM jaký je jeho návrh na řešení atd.... + By si nějaké z GM které by u toho bylo by pak mohlo napsat Oznámení popřípadě to dodat i do reportu jaké návrhy padli nejen na to vyrovnávání glacu ale třeba i na úpravu míst na raid caligora.
  • P-S-Y wrote:

    Schuze rodin cca rok z5 za ballová vedení schuze...dopadlo to přechodem TCHo k démonům + ještě jedné rodiny a fajn stav na glace vydržel tak tejden, pak to bylo zase v***

    To nemá cenu řešit protože lidi jsou srabi a darkness moc silní na to aby se to dalo nějak dobře udělat, až bude nějaká rodina která se jim v pvp vyrovná pak bude mít smysl se bavit o nějakým přesouvání

    No jo dengy, jenze na caligorovi nas je o mnoho min i normalni dny bojujeme o kazdej raid a potom co nam vcera prerusili ti velkej hrdina ttrulosek, nebo jak se ten idiot jmenuje napise repro: "Tak co demoni, jakej byl raid a jaky vám padlo r beden?" No nezabil bys ho??? Vsichni andele delaj ramena, ze nam prerusili, caligor atd a kdyz jim pak reknes, ze jich je 10x tolik, tak ti reknou, ze to neni jejich problem... A pak jeste reci darknesaku, ze nechápou proc ty rodiny přešli me taky dostavaj, když oni si předtím menili strany jak se jim zlibilo a rovnováha glacu jim byla naprosto ukradena...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Kadasek2 wrote:

    P-S-Y wrote:

    Schuze rodin cca rok z5 za ballová vedení schuze...dopadlo to přechodem TCHo k démonům + ještě jedné rodiny a fajn stav na glace vydržel tak tejden, pak to bylo zase v***

    To nemá cenu řešit protože lidi jsou srabi a darkness moc silní na to aby se to dalo nějak dobře udělat, až bude nějaká rodina která se jim v pvp vyrovná pak bude mít smysl se bavit o nějakým přesouvání

    No jo dengy, jenze na caligorovi nas je o mnoho min i normalni dny bojujeme o kazdej raid a potom co nam vcera prerusili ti velkej hrdina ttrulosek, nebo jak se ten idiot jmenuje napise repro: "Tak co demoni, jakej byl raid a jaky vám padlo r beden?" No nezabil bys ho??? Vsichni andele delaj ramena, ze nam prerusili, caligor atd a kdyz jim pak reknes, ze jich je 10x tolik, tak ti reknou, ze to neni jejich problem... A pak jeste reci darknesaku, ze nechápou proc ty rodiny přešli me taky dostavaj, když oni si předtím menili strany jak se jim zlibilo a rovnováha glacu jim byla naprosto ukradena...


    Proč to neignoruješ? že je všude plno blbů bys mohl vědět :D (teda aspon předpokládám že sees s nima na cestě k 93 již setkal :D)...//a určitě trulosek sám přeběhl :)

    Dark nemůžou za to že za nima lidi šli....spíš lidi kdyby nebyli blbý a nešlo jim o 50pírek(dobře 200/tejden když se podaří) tak by zustali démoni a bojovali, ale na to je někdo asi moc línej :D Navíc nemůžeš všem členům přeběhlivších rodin dávat za vinu změnu frakce, většinou za to může vedení (hooodně členů mělo keci když tcho šlo od andělů k démonům tak rok z5 v rámci "stability" glacu, ale tuším že neopustil nikdo - co tím chci říct, i když se jim něco nelíbí frakce není důvod změnit rod pro některé :))

    Kdo navrhoval real setkání :D Můžeš mi říct kdo to bude platit těm kteří nejsou od Prahy? :D (a vím o některejch vedení který fakt nejsou), co uděláš s dětma ve vedení(resp. s lidma do 18...podle chování bych řekl že se tam nějaký určitě najdou :D) a hlavně, jak si myslíš že by se dohodlo 20 navzájem se neznámejch lidí(ok vazby tam asi nějaký jsou tak kolem 10 nezn- lidí) na nějaké blbosti jako je glac? D Chybí ti tam ještě smlouva :)
  • Dnešní první raid z pohledu GM:

    - celkově bylo andělů dvakrát více - na mapě byl počet vyrovnaný (limit pro vstup se automaticky vyrovnává)
    - démoni měli nějaké požehnání, které jim osobně přeji (zatím jsem nepřišla na to, odkud to je, ale podle mě to bude mít na starosti nějaký systém, který hlídá, aby nedošlo k přesile v několika po sobě jdoucích raidech - více budu vědět během týdne)
    - démoni gratulka :)
    - chování andělů bylo politováníhodné a to jak k démonům, tak k týmu (byla jsem tam jen já jako nestranný pozorovatel, za celou dobu jsem do ničeho nepraštila a nepoužila žádný příkaz, kromě těch, na zjištění počtu hráčů)
    - andělé, jde vidět, že jakmile nemáte převahu, ztrácíte půdu pod nohama, nadáváte a Vaše chování je celkově k pláči (viz Argi a spol.) - doufám, že jste na sebe hrdí ;)
    - počty a průběh jsou zaznamenány a budou přidány k reportu
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Ano. Jsem anděl. A upřímně to démonům přeji. Tak snad se tu nenajdou nějací hráči andělští že napíšou větu typu: "Co to má sakra znamenat?" apod. Vážně takovéhle věty tu nechci sice s tím nic neudělám ale i tak :) Ten systém je dobrej to jo aspoň nějaká rozumná věc na caligorovi :D Hodněkrát jste prohrávali a konečně jste vyhráli. Přeju vám to :) Mimochodem co se "BF" od wara týče Absorbce duše. Je to bug nebo to vážně má brát MP? Chtěl bych to vědět vím že se to tu řešilo hledal jsem to ale jak si jsem to nenašel :D
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Magrat , já sem se jen slušne zeptal odkud mají ten buff , a ptal sem se to asi 2x nebo 3x a tys mi nevedela ani odpovedet . to je politovánihodné .....
    , jinak já sem už v rodine navrhnul aby sme prešli k demonum , a čakáme na ostatní hráče jak se rozhodnou . Demoni sou tky trochu vinní za to že to nedávají , já sem tam prvních 5 raidu chodil ze zesilovačem .... a pak jak prišlo víc demonu k andelum sem už nemusel .... btw proti demonum nic nemám , sám tam mám dost kamarádu ...... na záver ... když chcete aby byla táhle hra lepší tak se začnete k sobe i líp chovat snad to dojde tím kterým to píšu ... Peace :altw:
  • Argi wrote:

    Magrat , já sem se jen slušne zeptal odkud mají ten buff , a ptal sem se to asi 2x nebo 3x a tys mi nevedela ani odpovedet . to je politovánihodné .....
    , jinak já sem už v rodine navrhnul aby sme prešli k demonum , a čakáme na ostatní hráče jak se rozhodnou . Demoni sou tky trochu vinní za to že to nedávají , já sem tam prvních 5 raidu chodil ze zesilovačem .... a pak jak prišlo víc demonu k andelum sem už nemusel .... btw proti demonum nic nemám , sám tam mám dost kamarádu ...... na záver ... když chcete aby byla táhle hra lepší tak se začnete k sobe i líp chovat snad to dojde tím kterým to píšu ... Peace
    Argi tak divíš se že jdeme do vás když nám blokujete cestu od portu?
  • To ze si GM na hre nevybere z te spousty reakci zrovna Tve dotazy, to Ti prijde politovanihodne? Tak to se omlouvam, jsem nevedela, ze jsi takovy pan :)

    Krome toho jsem zjistovala, odkud to je a jak jsem zde napsala, prozatim jsem nic nezjistila. Opravdu nevim, jak podle Tebe mam stihat reagovat na vsechny Vase podnety... Tve chovani ma do slusnosti jeste co dohanet.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Ja myslim, ze to funguje tak, ze kdyz jednoho caligora jeden tym neudela ani 20%, tak nasledujici ma jako bonus ten bf... Podle me to tak je, protoze se ten bf objevil poprve po tom co jedna strana tech 20% nedala, takze nevidim jinej duvod, proc by se to samo jinak melo spoustet...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Bylo vidět že démonci ten buff zneužily, ale aspoň je to nakoplo a mývají víc %. Co je ale politování hodné je, že nejsou schopní spolupracovat, takže většina raidů dopadá tak že v posledních 10 minutách andělé dotahávají 20 % a démoni jim v tom brání. Nejlépe by bylo kdyby po zabití boss bylo víc pověsti a bodů, nebo něco podobného.
  • zne

    smrt94 wrote:

    Bylo vidět že démonci ten buff zneužily, ale aspoň je to nakoplo a mývají víc %. Co je ale politování hodné je, že nejsou schopní spolupracovat, takže většina raidů dopadá tak že v posledních 10 minutách andělé dotahávají 20 % a démoni jim v tom brání. Nejlépe by bylo kdyby po zabití boss bylo víc pověsti a bodů, nebo něco podobného.



    ehm jak zneuzit??? Buff je urcen jen na pvp ... na bosse nema ucinek.