SP7 feedback

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • No ja treba jelikoz nejsem zadny zavislak ktery je na kazdym raidu mam 9 dusi... A snad od druheho raidu sem se ani nedotkl bose... Myslim, ze se tam vzdycky najde nekdo kdo do nej bude busit I kdyz uz bude mit kartu... Bude chtit kartu na prcka, chtit zdokonolovat sp atd... Takze bych problem nevidel v tom, ze nebude nikdo kdo by to zabil...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • ty si zrovna ten clověk, co ten raid chodí aby si udělal body a hodnost... tak tobě to vadit nebude, že se to dávat nebude ... nějákým způsobem si tech 6 duší zajistíš a máš vystaráno, ale ostatní mají třeba teďka teprve 4-5 duší ... skončej se 10 a budou rádi, protože pak se to fakt stíhat nebude. věř tomu
  • Para, já se bojím, že lidi si udělají kartu a pak fakt budou jen killit protihráče a ten boss se fakt nedá. Já mám 6 duší a ted o víkendu ty raidy v 17h nestihnu a příští min na dvou také nebudu. To už pak bude hodně lidí s kartama. Takže budou bud LoD expit nebo je Caligor nebude zajímat.

    Jinak co se týká pověsti, tak já doufám, že si tam konečně po 3 letech dodělám červeného nose :D ... i kdyby to mělo být za umírání ....

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Pocity a Dojmy z Nedělního raidu 14.9.2014 (v 20:00) - Můj názor je takovej že 69,69% hráčů co již mají SP na ten raid ani nepáchli proto jsme ho zabijeli +/- 55minut , avšak teď po tomto raidu v 20:00 by měl mít SP vážně každý aktivní hráč (jelikož a protože 18duší je na serveru momentálně max) tzn. že mohl vynechat až 3raidy ..tak mi povězte,jak raid bude probíhat příští sobotu / či ten jeden náhodnej, dáme to vubec? a počítá někdo s tím že když se to nedá , všichni to svedou na GM protože GM za to může že tam MY chodíme pro pověst a body ? Ne , za to může každej člověk kterej tam chodí , nikdy sem neměl víc jak 100K bodů na glacu a ejhle mam něco kolem 1,5kk bodů , jak jen to je možný,možná tim že trávim čas na glacu od rána do večera ? Chyba trávím tam jen ty víkendy a Úplně to stačí, co si budem povídat všichni jsme natěšení na sobotní raid kde se ukáže síla ''českého'' serveru kdy caligora poprvé za celou dobu nedáme :D

    Hodně štěstí všem co si nabrali SP a už tam nepřijdou :)

  • Moje dojmy z neděle? Jsem už opravdu totálně zhnusena. Ale nejjednodušší (nejlevnější) cesta ke kartě je přežít 15 raidů.
    K bossovi se často ani nedostanu, a když, tak díky lagům nedám sklil.
    Včera jsem velkou náhodou zabrousila na Nostalíky na FB. A to mě dostalo ještě víc. Nějací andílci nám "démonům" opravdu nadávali, že jen brečíme a neumíme se ani domluvit na raid a pak se divíme, že nedáváme. Dotyčný tam vyjmenoval tři silné démony (asi si myslel, že nás tihle tři spasí, když silných 95+ andělů je víc).

    Mám 10 duší .... ještě 5x :(

    Mám velké přání na GM:

    Dala by se vyjet nějaká statistika andělů a démonů v 17h a ve 20h na Glace. I jejich momentální síla - kolik jich bylo a průměrný lv?

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Ta statistika by maximálně sloužila k tomu, aby se démoni "měli na co vymlouvat" Teda.. já jsem démon a to, že hodně prohráváme spočívá v tom, že je nás o dost mín. Boss byl skoro před uzavřením a kámoš tam vešel, protože jsme nebyli full. Narozdíl od andělů. Prostě spoustu "srabů" přešlo.. no co se dá dělat, já jsem rád, že se tam zaručeně dostanu ^^
    Teď k tématu. U toho skillu u mága SP7 "ztráta času" je ten první debuff menší špatný efekt, než ten slabší, po něm. do mě štve když si chci dobít skilly v jedláku :/ protože mají pravděpodobnost neobdržení 4 a míň.. Takže bych to dal 6 > 5 > 4.
    Nesnáším vlezdoprdelky! :D
    :altx: :altx: :altx:
    Best smajl ever =D
  • K tomu raidu...před 2 tejdnama kdy se zase řešilo že minulej tejden démoni přešli tak u vchodu k démonůlm stálo 50-100lidí, u andělů 3, když jsem se tam konečně dostal tak démoni nakonec vyhráli, ale jen o kousíek....takže i kdyby jich bylo hodně je to vyrovnaný popř. s mírnou převahou k andělům :)

    Ale na co to řešit? stejně je důležitý jestli se to dá a to se dávat nebude takže výmluvy stranou důležitá je spíš otázka zachování raidu do budoucna :D

    Dát to jak jsem já nebo kdosi už psali že než bude boss dole tak nebude/bude malinká pověst a body ze zabíjení by mohlo fungovat(nebo by to zabilo raid uplně :d ale kill bosse když pudou všichni je na 5minut)
  • Jako paro celkem me dostavas, reknes ze uz bylo 18 raidu a ze kazdy aktivni by uz mel mit sp, ale i tem co tu jsou se muze stat ze jim to padne, nebo se tam nedostanou atd... A vetsina normalnich lidi travi vikendove odpoledne a vecery jinde nez doma u blbyho pocitace... Kdyz nekdo pojede napriklad na jeden vikend nekam pryc jsou to o 4 duse min a to uz mas 14 a ne kazdej raid se tam vsichni dostanou...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Já mám obavy, že už démoni nebudou dávat ani těch 20% aby získali truhlu. Doufám ale, že duši dostanu, za to že jsem tam hodinu poskakovala, umírala u znovuzrození a umírala pár polí před bossem, min. jednou vždy restart pc a má klávesnice trpí, jak se snažím dát alespoň základní skill ....

    Všechny rodiny a hráči, co přešli od démonů k andělům jsou prostě srabáci. Jestli se teď nedostanou do raidu, je jejich smůla.

    Jinak démoni zkusili už obě strategie - nejít do andělů a ale zabíjet bosse, nebo naopak znemožnit andělům jít do bosse. Ta druhá varianta dle mého dopadla hůře.

    Ale jedno pozitivum - konečně nás bylo dost na vodní raid a bylo i dost bodů na bezstarostné umírání. :D

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Ale v tom případě nedostane bednu nikdo, ani andělé!

    Takže, když démoni dají 10% a andělé 90% a zabije se boss, tak mají všichni truhlu?

    edit: aha, 100% : 0%

    tak to jsem ráda, alespoň se zbytečně nebudu snažit sekat do bosse, když tam u něj jen stojím bez toho, abych dala alespoň obyč sklil
    V tom případě si půjdu vyházet plochy do davu :)

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

    The post was edited 2 times, last by Ariadna ().

  • Mě vyhovovalo jak u posledního raidu to, že skoro všichni se prali místo útočení do bosse a posledních 10 min minimálně 75% hráčů mlátilo bosse.
    Plochama do davu se dá nahrabat pověst, já dávám 25-40k a to jsem 85- s celkem low eq. I když nestíháme, stejně kuchám ostatní :D Věřte mi že jakmile se boss JEDNOU nedá, tak další raid je do 20 min tuhej :'D Takže se nebojte jestli se boss dá a hrabte si pověst, to vám radím^^
    Ano, taky mě štve, že třeba když padnou pírka, že dostanu 30 a né pade, jak andělé.. Prostě srabáci, no co se dá říct..
    Mám dotaz trochu mimo téma: Rodina Darkness byli původně démoni a přešli k andělům? Je teda možné že půjdou k nám, at neprohráváme 80 - 20? :D
    Nesnáším vlezdoprdelky! :D
    :altx: :altx: :altx:
    Best smajl ever =D
  • Kdyby darknesaci presli tak by preslo dalsich stopadesat rodin a bylo by to naopak... A navic radsi budu kdyz budeme prohravat 99/1 nez aby darknesaci presli zpatky...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • je jedno kdo přejde...nerovováha bude tak jako tak, darknes jsou tak silní od ostatních že aby nebyla nerovnováha museli by se rozdělit na 5 rodin a 3by zustaly, 2 by smazali acc :D (hyperbola)

    Jinak dexi....není lepší dát to prvních 5 minut pro lepší odměny pro obě strany a pak to mít jako bitku....viz. návrh behem bosse nedávat pověst + body(nebo minimálně) a po bossovi dávat víc než normalně na glace(tak 120-150% by mohlo bejt OK - body, 110-130% pro pověst) raid by měl stejnou atraktivitu, byla by to pravidelná glac bitka a ještě by byly duše (a ano budu to přehazovat pořád dokola když už se z tohoto téma který začalo slibně - ze strany přístupu uživatelů - stala normální diskuse) D
  • Nevím jak za poslední dva roky. Ale po vzniku, byla rodina Darkness démonská (jak název napovídá). Bohužel jen krátce, protože Luky nedodržel dohodu a nabral do ní lidi z TeamLiquid a Ti ho ukecali, tak přešel k andělům. Dnešní hráče co jsou v Dark ani neznám (dobře tak dva)

    Jen se mi nechce věřit, že kdyby změnili stranu, že na nimi jak ovce půjdou další rodiny! No a od nás by prchali rodiny k andělům :D ....

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04