Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• jeno123 -

Liked phandanek’s post in the thread Mrtvé raidy.

Like (Post)
    Napadlo mě, že by se raidy mohly nastavit na obtížnosti např.: Začátečník - Pokročilý - Expert. To znamená, že čím větší obtížnost tím větší odměna. Jako obtížnost považuji (kromě začátečníka), že boss bude mít víc HP…
  • jeno123 -

Replied to the thread Mrtvé raidy.

Toto téma slouží JEN k zakládání raidů. Nedělejte mi tady z toho prosím Glacernon 2.0. na to jsou jiná témata(například Návrhy na vylepšení hry jinak nápady dobré) Děkuji jeno123
  • jeno123 -

Liked verunka1243’s post in the thread Mrtvé raidy.

Like (Post)
    Založil by někdo prosím fafnira? :) určitě spousta lidí ho má za Q valhala :D
  • *BloodWarrior*123 -

Liked Magrat’s post in the thread Maintenance 18.06.2019.

Like (Post)
    maintenance.pngMilí NosHráči, Zítra proběhne plánovaná údržba. Kdy? Úterý 18. června 2019 přibližně od 09:00 do 12:00 SELČ. Hra ani stránky hry nebudou během této doby dostupné. Změny? Obvyklá optimalizace databáze a restart serveru. Your…
  • phandanek -

Napadlo mě, že by se raidy mohly nastavit na obtížnosti např.: Začátečník - Pokročilý - Expert. To znamená, že čím větší obtížnost tím větší odměna. Jako obtížnost považuji (kromě začátečníka), že boss bude mít víc HP…
  • Magrat -

Posted the thread Maintenance 18.06.2019.

Thread
    maintenance.pngMilí NosHráči, Zítra proběhne plánovaná údržba. Kdy? Úterý 18. června 2019 přibližně od 09:00 do 12:00 SELČ. Hra ani stránky hry nebudou během této doby dostupné. Změny? Obvyklá optimalizace databáze a restart serveru. Your…
  • verunka1243 -

Založil by někdo prosím fafnira? :) určitě spousta lidí ho má za Q valhala :D